AAA

Kadra pedagogiczna

lp.

nazwisko i imię

przedmiot

godziny dyżurowania

1

Baj Anna

pedagog

wtorek 15.00-16.00

2

Bartoszewska Paulina

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

3

Błędowska Kinga

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna, zajęcia rewalidacyjne

wtorek 15.00-16.00

4

Boczkowska Paulina

psycholog pierwszego etapu edukacyjnego

wtorek 15.00-16.00

5

Bogucka Justyna

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

6

Boniecka Ewa

rehabilitacja

wtorek 15.00-16.00

7

Broniszewska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

8

Bury-Waduła Justyna

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

wtorek 15.00-16.00

9

Chodorowicz Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

10

Chudzyńska Ewa

biblioteka

wtorek 15.00-16.00

11

Ciarka Ewelina

edukacja wczesnoszkolna, 

wtorek 15.00-16.00

12

Domańska Dorota

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

13

Bangis Marlena

rehabilitacja

wtorek 15.00-16.00

14

Dudzik Wioletta

pedadog

wtorek 15.00-16.00

15

Dybowska Agata

funkcjonowanie w środowisku, zajęcia artystyczne, plastyka

wtorek 15.00-16.00

16

Dzieciuch-Ciołek Marta

wicedyrektor

wtorek 15.00-16.00

17

Fidelus Elżbieta

rehabilitacja, wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, psychomotoryka

wtorek 15.00-16.00

18

Florczak Anna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

19

Głasek Łukasz

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, instruktor pływania

wtorek 15.00-16.00

20

Glinicka Małgorzata

eeg biofeedback, logopedia, terapia pedagogiczna

wtorek 15.00-16.00

21

Grzybowska Jagoda

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

22

Harasz-Bratkowska Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

23

Jendras-Baranowska Joanna

język polski, zajęcia wyrównawcze

wtorek 15.00-16.00

24

Kamieńska Renata

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

25

Klimowicz Alicja

funkcjonowanie w środowisku

wtorek 15.00-16.00

26

Kmieć Anna

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

27

Kobylańska Anna

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

wtorek 15.00-16.00

28

Kobylańska-Muras Katarzyna

etyka, zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

29

Kopik Teresa

zajęcia rewalidacyjne

wtorek 15.00-16.00

30

Kosior Hanna

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

31

Kosyl Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

32

Lech Jowita

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

33

Lubowidzka-Dąbrowska Maria

psycholog

wtorek 15.00-16.00

34

Maszke-Kaczorek Celina

 dyrektor

wtorek 15.00-16.00

35

Madej Anna

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna

wtorek 15.00-16.00

36

Magowska Jolanta

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

37

Malisz Kinga

język polski

wtorek 15.00-16.00

38

Małecka Izabela

technika, plastyka

wtorek 15.00-16.00

39

Marciszewska Ewa

przyroda, biologia, chemia

wtorek 15.00-16.00

40

Matera Danuta

logopedia, terapia pedagogiczna

wtorek 15.00-16.00

41

Mosur Kamil

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, instruktor Nordic Walking,

wtorek 15.00-16.00

42

Natorska Grażyna

technika, zajęcia techniczne

wtorek 15.00-16.00

43

Paluch Dorota

religia

wtorek 15.00-16.00

44

Pawikowski Marcin

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, instruktor lekkoatletyki

wtorek 15.00-16.00

45

Perzanowska Magdalena

plastyka

wtorek 15.00-16.00

46

Pisarczyk Tatiana

funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka

wtorek 15.00-16.00

47

Polens Anna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

48

Polkowski Leszek

religia

wtorek 15.00-16.00

49

Sakowska-Chudy Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna, alternatywne metody komunikacji, psychomotoryka

wtorek 15.00-16.00          

50

Serafin Iwona

plastyka

urlop zdrowotny

51

Siedlecka Stefania

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

52

Siudek Aleksandra

rehabilitacja

urlop rodzicielski

53

Soból Żaneta

muzyka, zajęcia świetlicowe, muzyka z rytmiką

urlop zdrowotny

54

Suchecka Dorota

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

55

Szmuniewska Helena

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

56

Szymańska Maria

informatyka, zajęcia wyrównawcze, matematyka

wtorek 15.00-16.00

57

Ścibiorek Bogusława

matematyka, zajęcia wyrównawcze

wtorek 15.00-16.00

58

Śniegucka-Nowak Dorota

logopeda

wtorek 15.00-16.00

59

Waraksa Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

60

Waśkiewicz Marcin

wychowanie-fizyczne, trener koszykówki II klasy PZKosz

wtorek 15.00-16.00

61

Wilczyńska Małgorzata

język angielski

wtorek 15.00-16.00

62

Wiśniewska Marta

integracja sensoryczna, logopedia, terapia pedagogiczna

       urlop wychowawcz

63

Wiśniewska Aleksandra

logopedia

wtorek 15.00-16.00

64

Wójtowicz Regina

wicedyrektor

wtorek 15.00-16.00

65

Wróbel Maria

matematyka

wtorek 15.00-16.00

66

Zdrzalik Roman

język angielski

wtorek 15.00-16.00

67

Żebrowska Barbara

język polski

wtorek 15.00-16.00

BIP MEN Biuro Edukacji Szkoła z pomysłem Facebook
Ta strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz na Polityka cookies.
Rozumiem. X