AAA

Kadra pedagogiczna

lp.

nazwisko i imię

przedmiot

godziny dyżurowania

1

Baj Anna

pedagog

wtorek 15.00-16.00

2

Bartoszewska Paulina

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

3

Błędowska Kinga

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna, zajęcia rewalidacyjne

wtorek 15.00-16.00

4

Boczkowska Paulina

psycholog pierwszego etapu edukacyjnego

wtorek 15.00-16.00

5

Bogucka Justyna

zajęcia świetlicowe

6

Boniecka Ewa

rehabilitacja

wtorek 15.00-16.00

7

Broniszewska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

8

Bury-Waduła Justyna

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

wtorek 15.00-16.00

9

Chudzyńska Ewa

biblioteka

wtorek 15.00-16.00

10

Ciarka Ewelina

edukacja wczesnoszkolna, 

wtorek 15.00-16.00

11

Dominiak Marlena

rehabilitacja

wtorek 15.00-16.00

12

Dudzik Wioletta

pedadog

wtorek 15.00-16.00

13

Dybowska Agata

funkcjonowanie w środowisku, zajęcia artystyczne, plastyka

wtorek 15.00-16.00

14

Dzieciuch-Ciołek Marta

wicedyrektor

wtorek 15.00-16.00

15

Fidelus Elżbieta

rehabilitacja, wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, psychomotoryka

wtorek 15.00-16.00

16

Florczak Anna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

17

Głasek Łukasz

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, instruktor pływania

wtorek 15.00-16.00

18

Glinicka Małgorzata

eeg biofeedback, logopedia, terapia pedagogiczna

wtorek 15.00-16.00

19

Gnatowska Ewa

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

20

Harasz-Bratkowska Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

21

Jendras-Baranowska Joanna

język polski, zajęcia wyrównawcze

wtorek 15.00-16.00

22

Kamieńska Renata

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

23

Klimowicz Alicja

funkcjonowanie w środowisku

wtorek 15.00-16.00

24

Kobylańska Anna

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

wtorek 15.00-16.00

25

Kobylańska-Muras Katarzyna

etyka, zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

26

Kopik Teresa

zajęcia rewalidacyjne

wtorek 15.00-16.00

27

Kosior Hanna

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

28

Kosyl Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

29

Lech Jowita

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

30

Lubowicka-Dąbrowska Maria

psycholog

wtorek 15.00-16.00

31

Maszke-Kaczorek Celina

 dyrektor

wtorek 15.00-16.00

32

Madej Anna

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna

wtorek 15.00-16.00

33

Magowska Jolanta

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

34

Malisz Kinga

język polski

wtorek 15.00-16.00

35

Marciszewska Ewa

przyroda, biologia, chemia

wtorek 15.00-16.00

36

Matera Danuta

logopedia, terapia pedagogiczna

wtorek 15.00-16.00

37

Morlewski Marcin

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

38

Mosur Kamil

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, instruktor Nordic Walking,

wtorek 15.00-16.00

39

Natorska Grażyna

technika, zajęcia techniczne

wtorek 15.00-16.00

40

Paluch Dorota

religia

wtorek 15.00-16.00

41

Pawikowski Marcin

wychowanie-fizyczne, integracja sensoryczna, instruktor lekkoatletyki

wtorek 15.00-16.00

42

Perzanowska Magdalena

plastyka

wtorek 15.00-16.00

43

Pisarczyk Tatiana

funkcjonowanie w środowisku, technika, plastyka

wtorek 15.00-16.00

44

Polens Anna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

45

Polkowski Leszek

religia

wtorek 15.00-16.00

46

Robakiewicz Monika

psycholog

     wtorek 15.00-16.00     

47

Sakowska-Chudy Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, integracja sensoryczna, alternatywne metody komunikacji, psychomotoryka

wtorek 15.00-16.00          

48

Serafin Iwona

plastyka

wtorek 15.00-16.00 

49

Siedlecka Stefania

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

50

Siudek Aleksandra

rehabilitacja

wtorek 15.00-16.00

51

Soból Żaneta

muzyka, zajęcia świetlicowe, muzyka z rytmiką

wtorek 15.00-16.00

52

Suchecka Dorota

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

53

Szmuniewska Helena

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

54

Szymańska Maria

informatyka, zajęcia wyrównawcze, matematyka

wtorek 15.00-16.00

55

Ścibiorek Bogusława

matematyka, zajęcia wyrównawcze

wtorek 15.00-16.00

56

Śniegucka-Nowak Dorota

logopeda

wtorek 15.00-16.00

57

Waraksa Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.00-16.00

58

Waśkiewicz Marcin

wychowanie-fizyczne, trener koszykówki II klasy PZKosz

wtorek 15.00-16.00

59

Winiarska Jagoda

zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

60

Wiśniewska Marta

integracja sensoryczna, logopedia, terapia pedagogiczna

       urlop

61

Wiśniewska Aleksandra

logopedia

wtorek 15.00-16.00

62

Wójcicka Dorota

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe

wtorek 15.00-16.00

63

Wójtowicz Regina

wicedyrektor

wtorek 15.00-16.00

64

Wróbel Maria

matematyka

wtorek 15.00-16.00

65

Zdrzalik Roman

język angielski

wtorek 15.00-16.00

66

Żebrowska Barbara

język polski

wtorek 15.00-16.00

Ta strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz na Polityka cookies.
Rozumiem. X